###АГ АФРОДИТА ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

35.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 12998 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 315 х 240 cm 3-тросед: L 235 х W 80 х H 90 cm 2-двосед: L 240 х W 80 х H 90 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 52 cm Димензија за спиење: 150 х 240 cm Бои/Дезени: – С-359С / С-358С / С-359С (излог) – С-363С / С-362С / С-363С – С-339 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: ЧЕТИРИ ПЕРНИЦИ / СЕДИШТЕ, ТРИ ПЕРНИЦИ / ОСНОВА Комбинирање: платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: ??? Наслон: ??? Подлога под наслон: ??? Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: ???

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “###АГ АФРОДИТА ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST