##АГ АНТЕРО АКЦИЈА ЛЕВА

42.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 9789 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 276 х 220 cm 3-тросед: L 180 х W 96 х H 80-96 cm 2-двосед: L 220 х W 96 х H 80-96 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина на седиште: 57 cm Димензија за спиење: 128 х 200 cm Бои/Дезени: АКЦИСКИ Број на бои: Еднобојна или Двобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунгер СС-22, обликуван Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Механизам за глава: Подесувачки механизам со сунѓер НФ-25 Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Никлувани и пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ АНТЕРО АКЦИЈА ЛЕВА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST