##АГ АПОЛО ФИКСЕН ДЕСЕН МЕБЕЛ-ВИ

52.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 7075 Категорија:
Бренд: ТАП-МОН

Опис

Димензии: 280 х 220 cm 3-тросед: L 180 х W 105 х H 84-102 cm 2-двосед: L 220 х W 105 х H 96-102 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 60 cm Бои/Дезени: СИТЕ Распоред на сериски броеви: ОСТАНАТО / ЛЕНТИ-АПЛИКАЦИИ НА СЕДИШТЕ, РАКОНАСЛОН И МЕХАНИЗМИ Комбинирање: кожа-кожа/платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна или Двобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: ??? Наслон: Сунгер С-25, обликуван Подлога под наслон: ??? Механизам: / Механизам за глава: Подесувачки механизам Ногари: Никлувани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ АПОЛО ФИКСЕН ДЕСЕН МЕБЕЛ-ВИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST