##АГ АВАНТИ ДЕСНА УВОЗ ТОП-ЦЕНА

39.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10726 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 255 х 223 х 77-97 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 97 / 98 cm Димензија за спиење: 122 х 192 cm Бои: Изработка: АГ изработена во штоф со механизами за спиење и дополнителен простор за складирање. Метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ АВАНТИ ДЕСНА УВОЗ ТОП-ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST