##АГ БОЛОЊА ДЕСНА ТОП-ЦЕНА

59.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10640 Категорија:
Бренд: ТАП-МОН

Опис

Димензии: 257 х 220 cm 3-тросед: L 168 х W 100 х H 82 cm 2-двосед: L 220 х W 100 х H 82 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 58 cm Димензија за спиење: 120 х 190 cm Бои: Портокалова Број на бои: Еднобојна Материјал на изработка: Кожа Механизам на тросед: Едноделен механизам на извлекување Механизам на двосед: Простор за складирање Ногари: Метални ногари во темна мат боја

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ БОЛОЊА ДЕСНА ТОП-ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST