АГ МИЛАНО ПРОМО ДЕСНА

47.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 13532 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 320 х 250 cm 3-тросед: L 250 х W 95 х H 95 cm 2-двосед: L 225 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште: 40 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД ПР – СП-30 – СП-35 – С-258 – С-288 – С-333 – С-336 – С-339 -Ф-225 Распоред на бои – Еднобојно Механизам: Нема Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm + 3 cm T-25 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници наполенти со дробен сунѓер и силиконски снегулки Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АГ МИЛАНО ПРОМО ДЕСНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST