##АГ МОНЦА ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###

29.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 8799 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 270 х 195 cm 3-тросед: L 180 х W 90 х H 70 cm 2-двосед: L 195 х W 90 х H 70 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спиење: 130 х 205 cm Бои/Дезени: – С-194 – С-198 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: СЕДИШТЕ,НАСЛОН, РАКОНАСЛОН / ОСНОВА Број на бои: Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: ?? Наслон: Сунгер С-25, обликуван Подлога под наслон: ?? Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање Ногари: ??

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ МОНЦА ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST