АГ НОЛАН ПРОМО ДЕСНА

39.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 13536 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 262 х 200 cm 3-тросед: L 164 х W 100 х H 70-90 cm 2-двосед: L 200 х W 103 х H 70-90 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 130 х 190 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД ПР – СП-30 – СП-35 – С-258 – С-288 – С-333 – С-336 – С-339 -Ф-225 Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 13 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунгер С-25, деб. 12 cm обликуван Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 6 cm Механизам на двосед: Механизам за подигање Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АГ НОЛАН ПРОМО ДЕСНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST