##АГ РЕКОРД ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###-ТОП ЦЕНА

31.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10067 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 330 х 260 cm 3-тросед: L 220 х W 100 х H 96 cm 2-двосед: L 150 х W 100 х H 96 cm Ќош: L 110 х W 110 х H 96 cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење на тросед: 190 х 128 cm Димензија за спиење на двосед: 123 х 128 cm Бои/Дезени: – СП-192 / СП-191 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Комбинирање: / Број на бои: Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно платно Наслон: Сунгер Т-35, деб. 12 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам на тросед и двосед: Клик – Клак механизам Ногари: Дрвени

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ РЕКОРД ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###-ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (1)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST