АГ ТАЊА ЛЕВ ОД ЗАЛИХА ### ТОП ЦЕНА

25.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10597 Категорија: Tag:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 290 х 195 cm 3-тросед: L 195 х W 90 х H 74-91 cm 2-двосед: L 190 х W 95 х H 74-91 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 50 / 70 cm Димензија за спиење: 140 х 240 cm Бои/Дезени: – С-196 – С-198 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: СИТЕ ПЕРНИЦИ / СЕДИШТЕ И НАСЛОН / СТРАНИЦИ И ЦОКЛА Комбинирање: платно-кожа Број на бои: Двобојна Механизам: Спуштање наслон Седиште: Језгро

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “АГ ТАЊА ЛЕВ ОД ЗАЛИХА ### ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST