##АГ ТИФАНИ ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

32.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10731 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 285 х 196 cm 3-тросед: L 185 х W 100 х H 90 cm 2-двосед: L 196 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спиење: 125 х 200 cm Бои/Дезени: – С-337 со кедер С-339 – СПЕЦИЈАЛ – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер T-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: ?? Наслон: Сунгер СС-22, обликуван Подлога под наслон: Механизам на тросед: Метален едноделен механизам Сунгер на мех. за спиење: Сунгер Т-25, деб. 7 cm Подлога на сунгер за спиење: Иверица деб. 1.6 cm Ногари: Метални, никловани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ ТИФАНИ ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST