##АГ ВИНИ ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###

27.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 11100 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 310 х 202 cm 3-тросед: L 205 х W 100 х H 78 (100) cm 2-двосед: L 202 х W 108 х H 78 (100) cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 55 / 105 cm Димензија за спиење: 150 х 240 cm Бои/Дезени: – ОД ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: ПЕТ ПЕРНИЦИ / ДВЕ ПЕРНИЦИ, СЕ ОСТАНАТО Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна / Двобојна Седиште: Сунѓер Т-30, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Полнење со дробен сунѓер Подлога под наслон: Лесонит Механизам на тросед: Спуштање наслон Ногари: Пластични аголни и кружни *БЕЗ БАЈЦУВАН ФУРНИР НА СТРАНИЦИТЕ

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ ВИНИ ДЕСНА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST