##АГ ВИОЛЕТ АКЦИЈА ЛЕВА МЕБЕЛ-ВИ-ТОП ЦЕНА

35.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 11201 Категорија:
Бренд: ТАП

Опис

Димензии: 320 х 250 cm 3-тросед: L 220 х W 87 х H 87 cm 2-двосед: L 150 х W 87 х H 87 cm Агол: L 100 х W 100 х H 87 cm Височина на седиште: ?? cm Длабочина на седиште: ?? cm Димензија за спиење на тросед: ?? х ?? cm Димензија за спиење на двосед: ?? х ?? cm Бои/Дезени: АКЦИСКИ Комбинирање: кожа-кожа/платно-платно/платно-кожа Број на бои: Еднобојна / Двобојна / Тробојна Седиште: Језгро 10 cm, Филц и Сунѓер Т-2542, деб. 3 cm Подлога под седиште: Шпер Наслон: Језгро 10 cm, Филц и Сунѓер Т-2542, деб. 3 cm Подлога под наслон: Шпер Механизам на тросед и двосед: Клик – Клак механизам Ногари: Пластични, конусни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##АГ ВИОЛЕТ АКЦИЈА ЛЕВА МЕБЕЛ-ВИ-ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST