ДУШЕК АЛЕГРО ХАРМОНИ 160Х200

ден

Out of stock

ШИФРА: 13479 Категорија:
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 28 cm – Orthopedic – Вашиот душек нежно се среќава со вашето тело благодарение на удобната слоевита пена. – Bonel Spring – Благодарение на жичаното јадро и користениот мек слој, обезбедува совршена поддршка на секој дел од вашето тело на кој му е потребна поддршка, а со тоа помага да се ослободат мускулите и болките во зглобовите. – Silicon fiber – Anti-bacterial Fabric – Штеповано платно – Филц Опис: Душек изработен со користење на високо квалитетен сунѓер и жичано јадро. Душекот Хармони, кој го претпочитаат луѓето кои сакаат да спијат на средни тврди подлоги, ја обезбедува поддршката што ви е потребна за ‘рбетот благодарение на специјалното жичано јадро. Ортопедскиот слој со различна густина на двете површини на душекот ја зголемува удобноста. Неговата мека памучна ткаенина обезбедува термичка удобност, овозможувајќи ви да спиете ладно, особено во жешките летни ноќи.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДУШЕК АЛЕГРО ХАРМОНИ 160Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST