##ДУШЕК АЛЕГРО ПРЕМИУМ 160х200

27.990 ден

Out of stock

ШИФРА: 10179 Категорија:

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 25 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Вата – Ретекс – платно 2. Сунѓер со дебелина 5 cm HR30 3. Сунѓер со дебелина 8,5 cm HR35 4. Сунѓер со дебелина 8,5 cm HR42 5. Рачки со вентилациони отвори Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетен HR сунѓер.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##ДУШЕК АЛЕГРО ПРЕМИУМ 160х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST