КОМОДА МАРИАНО – ОНЛАЈН

20.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 12448 Категорија:
Бренд: ФИН

Опис

Димензии: 280 x 40 x 185 cm Место за ТВ: 140 x 110 cm Боја: Бела Сјај со Даб Дакота Изработка: Комода изработена од МДФ во Бела Сјај со деб. 18мм и иверка во Даб Дакота со деб. 16мм. ЛЕД осветлување и меко затворање. * Рок за испорака до 45 работни дена.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Боја

Бела

Поле1

тест1

Поле2

тест2

Поле3

тест3

Поле4

тест4

Поле6

тест6

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КОМОДА МАРИАНО – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (1)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST