КУЈНА БЛОК АСТРА 160 (СИТИ 452) **

9.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10483 Категорија:
Бренд: ФИН

Опис

Димензии: Горен ред: 160 х 30 х 72 cm Долен ред: 160 х 60 х 90 cm Плотна: деб. 2,8 cm Боја: Астра со Венге Боја на плотна: дезен Најроби Изработка: Кујна изработена од иверка со деб. 16мм во Венге боја (корпус) и Астра (лице). *Рок на испорака: 30 работни денови.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КУЈНА БЛОК АСТРА 160 (СИТИ 452) **”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST