КУЈНА БЛОК ТРЕНД —

43.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 13405 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: Горен ред: 400 х 30 х 72 cm Долен ред: 400 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Каноне со месина Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. со едно отворено висаче со елементи за вградена рерна и вграден фрижидер

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КУЈНА БЛОК ТРЕНД —”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST