КУЈНА ОКТАВИА ЛУКСОРИ 200+60

39.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 10573 Категорија:
Бренд: ФИН

Опис

Димензии: Горен ред: 260 х 37 х 70 cm Долен ред: 260 х 57 х 86 cm Боја: Деним Мат со Бела Софт Изработка: Кујна изработена од МДФ Деним Мат (лице) и Бела Софт иверка (корпус).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КУЈНА ОКТАВИА ЛУКСОРИ 200+60”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST