ПЛАКАР ЛУКС 11 – ОНЛАЈН

17.900 ден

In stock

ШИФРА: 13276 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии за монтажа како на фотографијата: 162 х 52,5 х 241 cm 2х плакари: 81 х 52,5 х 201 cm 2х елемeнти над плакар: 81 х 52,5 х 40 cm Боја: Сонома Шоко со Бела Фладер Изработка: Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со деб. 16мм. Механизми за меко затворање. * Рок за испорака до 45 работни дена.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПЛАКАР ЛУКС 11 – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST