##ТОАЛЕТНА РОМАНС – ОНЛАЈН

10.600 ден

Out of stock

ШИФРА: 12488 Категорија:
Бренд: ФИН

Опис

Димензии: 95 x 45,5 x 77,5 cm Боја: Бела Фладер Изработка: Тоалетна изработена од МДФ (лице) и иверка (корпус) со дебелина 16мм. Меко затворање. * Рок за испорака до 45 работни дена.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “##ТОАЛЕТНА РОМАНС – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST