ТТФ РОЗА МОНДИВИ ИЗБОР БОЈА

83.900 ден

Out of stock

ШИФРА: 13355 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

2Х 3-тросед: L 224 х W 100 х H 94 cm 1-фотеља: L 76 х W 100 х H 99 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед: 56 cm Длабочина на седиште на фотеља: 47 cm Димензии за спиење (тросед): 127 х 180 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Дводелен Седиште на тросед и фотеља: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште на тросед и фотеља: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед: Перници наполенти со силиконска вата и мелен сунѓер Наслон на фотелја: Сунѓер Т-20, деб. 8 cm Ногари: Метални, никлувани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 6000 денари.

Враќање и замена
Доколку не сте задоволни со вашето купување, можете да ни го вратите во рок од 14 дена за размена или враќање на средството. Дознај повеќе.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)33 383 512, или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТТФ РОЗА МОНДИВИ ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЧКА (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST